PROPOZYCJE NOWYCH TEMATÓW - POMOC TECHNICZNA - PROPOZYCJE ZMIAN NA FORUM.

Administracja, Help Desk, Regulamin, Polityka Prywatności, Ogłoszenia itp.
Awatar użytkownika
iLuminaTi
VIP

PROPOZYCJE NOWYCH TEMATÓW - POMOC TECHNICZNA - PROPOZYCJE ZMIAN NA FORUM.

Post autor: iLuminaTi » 11 marca 2018, 14:40

Tu zgłaszamy propozycje nowych TEMATÓW na Forum.
Tu zgłaszamy wszelkie błędy dostrzeżone na Forum.
Tu także prosimy o pomoc w sprawach technicznych dotyczących poruszania się na Forum.
Temat służy także do zgłaszania propozycji zmian na Forum.
"Żeby panować nad pieniędzmi, najpierw trzeba zapanować nad samym sobą"

Monika
VIP

Re: PROPOZYCJE NOWYCH TEMATÓW - POMOC TECHNICZNA - PROPOZYCJE ZMIAN NA FORUM.

Post autor: Monika » 11 marca 2018, 23:27

Witam
BARDZO Gratuluję utworzenia własnego forum i zarazem wg mnie bardzo przejrzystego forum.
Jednocześnie wielkie podziękowania za to, że dzieli się Pan swoimi spostrzeżeniami w inwestowaniu.
Podziwiam Pana wiedzę, analizy i jasny sposób opisywania tego co widać na wykresach.
Mega wiedzy i doświadczenia można tylko pozazdrościć.
Życzę dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze, ale i dużo darczyńców. Sama jestem inwestorem już kilka lat, ale Pana wiedza mnie ciągle zadziwia, a czytane analizy mnie wciągają niesamowicie.
Proponowane sygnały wejścia, ale i wyjścia z inwestycji - na pewno przyniosą korzyści nie jednemu inwestorowi, dzięki czemu i darczyńców będzie sporo...
Sama obiecałam sobie i obiecuję Panu, że pierwszy zysk, który dzięki Pana sugestiom, ale moim decyzjom skasuję - wędruje na Pana konto.
Liczymy na propozycje koni wyścigowych w dobrych miejscach startowych...
Jestem Pana ogromną fanką.

Pozdrawiam
Monika

Awatar użytkownika
iLuminaTi
VIP

Post autor: iLuminaTi » 12 marca 2018, 19:50

Monika pisze:
11 marca 2018, 23:27
Witam
BARDZO Gratuluję utworzenia własnego forum i zarazem wg mnie bardzo przejrzystego forum.
Jednocześnie wielkie podziękowania za to, że dzieli się Pan swoimi spostrzeżeniami w inwestowaniu.
Podziwiam Pana wiedzę, analizy i jasny sposób opisywania tego co widać na wykresach.
Mega wiedzy i doświadczenia można tylko pozazdrościć.
Życzę dużo zdrowia, bo ono jest najważniejsze, ale i dużo darczyńców. Sama jestem inwestorem już kilka lat, ale Pana wiedza mnie ciągle zadziwia, a czytane analizy mnie wciągają niesamowicie.
Proponowane sygnały wejścia, ale i wyjścia z inwestycji - na pewno przyniosą korzyści nie jednemu inwestorowi, dzięki czemu i darczyńców będzie sporo...
Sama obiecałam sobie i obiecuję Panu, że pierwszy zysk, który dzięki Pana sugestiom, ale moim decyzjom skasuję - wędruje na Pana konto.
Liczymy na propozycje koni wyścigowych w dobrych miejscach startowych...
Jestem Pana ogromną fanką.

Pozdrawiam
Monika
Dziękuję! Takie wiadomości MOTYWUJĄ !!! Oj były dobre okazje :/ CDR - sam wskoczyłem w okolicach 100 PLN, 11B w okolicach 200 PLN TU DZIWNA SPRAWA! A/D zaczął pikować ! Trzeba uważać 214 PLN może nie wytrzymać jutro! CCC - spekulacyjnie zakupiłem ( pisałem ) i na razie ok :) Tak na dziś, to boję się czegoś doradzić bo trzeba się przyjrzeć poważniej. 11B warto obserwować. Dziwna sprawa, ktoś uruchomił dystrybucję! P.s. Jarek wystarczy, żaden Pan :) Jutro waracam do analiz bo dziś dopiero odpaliłem kompa :/ Serdecznie Pozdrawiam.

Monika
VIP

Post autor: Monika » 12 marca 2018, 23:12

ok Jarek :)
Ja stawiałam w ostatnim czasie na 11Bit, ogłoszenie daty premiery i jedziemy na północ, data jest - a tu nie wiedzieć czemu spada :-(
Ostatnio musiałam sprzedać trochę Papiera i sprzedałam CdProjekt, liczyłam, że 11Bit będzie lepszą inwestycją na najbliższy czas.
Ale kto wie ??? Może za kilka tygodni karty się odwrócą ???
W czwartek CdProjekt zjechał poniżej 100 i zawrócił, a dziś ruszył z kopyta nie zważając na nic. Tylko pytanie czy znowu nie cofnie do 100 - jak to widzisz?
11Bit też może zjedzie poniżej 214 - domknie luke i wystrzeli na północ ??? Ale kto to wie ?
Tak na Marginesie to do analizy proponuję 11Bit, Livechat, Kruk, Kghm, JSW, PZU, Mabion.

Awatar użytkownika
iLuminaTi
VIP

Post autor: iLuminaTi » 18 marca 2018, 21:31

nikokipas pisze:
18 marca 2018, 21:27
Proszę o poświęcenie czasu na dodaniu tematu NewConnect oraz propozycję ciekawych spółek na tym rynku w które można inwestować.
Temat index giełdy NC dodany :) Jak macie propozycje co do spółek które macie na oku i warto założyć im tematy do piszcie, najlepiej na priv to zrobię.

MIC
VIP

Post autor: MIC » 06 kwietnia 2018, 11:46

iLuminaTi pisze:
agroma pisze:czy nie za dużo piszecie na forum jakie spółki są w portfelach lub mogą do nich wejść? Forum jest ogólnie dostępne
Bardzo słuszna uwaga :/ Jest wątek poświęcony dyskusji na temat portfeli w strefie premium. Od swojej strony obiecuję komentować wypowiedzi z czata na temat portfeli w wątku dedykowanym Strefy Premium :)
za chwilę wszystko będzie premium i nie będzie można swobodnie dyskutować, czy po to powstało forum? z tego co pamiętam to założenia były inne ale coś mi się wydaje, że się zmieniły ... ja nie chcę być VIP, nie widzę potrzeby by się dowartościowywać w ten sposób.
Jeśli skończy się swoboda wypowiedzi, a już się kończy, to ja mówię bye bye, jeszcze się poprzyglądam

Awatar użytkownika
iLuminaTi
VIP

Post autor: iLuminaTi » 06 kwietnia 2018, 17:11

MIC pisze:
06 kwietnia 2018, 11:46
iLuminaTi pisze:
agroma pisze:czy nie za dużo piszecie na forum jakie spółki są w portfelach lub mogą do nich wejść? Forum jest ogólnie dostępne
Bardzo słuszna uwaga :/ Jest wątek poświęcony dyskusji na temat portfeli w strefie premium. Od swojej strony obiecuję komentować wypowiedzi z czata na temat portfeli w wątku dedykowanym Strefy Premium :)
za chwilę wszystko będzie premium i nie będzie można swobodnie dyskutować, czy po to powstało forum? z tego co pamiętam to założenia były inne ale coś mi się wydaje, że się zmieniły ... ja nie chcę być VIP, nie widzę potrzeby by się dowartościowywać w ten sposób.
Jeśli skończy się swoboda wypowiedzi, a już się kończy, to ja mówię bye bye, jeszcze się poprzyglądam
Bez obaw :) Nikt nie będzie blokował swobody wypowiedzi :) @agroma miał na myśli pewnie spółki z Portfeli, na tym EMERYTALNYM jest kilka z bardzo małą płynnością i tam wystarczy że jakieś dowcipasy z bankiera czy innego forum na złość podbiją cenę i cała idea portfela idzie w pi..u. Na razie siedzimy sobie jak u Pana Boga za piecem :) Kultura, wymiana myśli, dzielenie się informacjami i ... oby było tak jak najdłużej ( a najlepiej zawsze ). Pozdrawiam

MIC
VIP

Post autor: MIC » 07 kwietnia 2018, 12:27

iLuminaTi pisze:
06 kwietnia 2018, 17:11
Inaczej to widzę, to zupełna zmiana do tego co na FB było :/

woj18a
VIP

Post autor: woj18a » 10 czerwca 2018, 13:09

Bardzo chętnie poprowadzę portfel spółek USA długoterminowy na waszym forum. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
iLuminaTi
VIP

Post autor: iLuminaTi » 10 czerwca 2018, 14:06

woj18a pisze:
10 czerwca 2018, 13:09
Bardzo chętnie poprowadzę portfel spółek USA długoterminowy na waszym forum. Pozdrawiam
Super ! Portfel wstępnie założony. Nazwę i opis prześlij albo tu albo na priv to wkleję.
Link to portfela tu: viewtopic.php?f=17&t=179
Link do tematu dyskusji na TEMAT Portfela tu: viewtopic.php?f=23&t=180&p=1317#p1317
Problemem może być bariera dostępności giełdy i prowizje.
Ze swojej strony mogę dać namiar na XTB z polecenia Sqabera
https://blog.squaber.com/2018/04/dywide ... cyjny-usa/
Nie testowałem, mam zamiar testować w urlop ( sierpień ).
Wygląda to dość dobrze. 5 transakcji na miesiąc do wartości 30tyś euro ( na tych transakcjach ) za 0 PLN. Prowadzenie 0 PLN. Większości Forumowiczom powinna wystarczyć na początek.
XTB jest brokerem z PL notowanym na GPW. Jest też brokerem rynku Forex i tam dostał karę od KNF za grę przeciwko swoim Klientom ( zysk Klienta Forex = strata Brokera Forex ). na rynku forex to bardzo częsta praktyka :/.
Na rynku akcji raczej manipulacja nie jest możliwa, nie wyobrażam sobie aby XTB mógł wpłynąc na kurs FB, APP czy innego giganta!
A może masz jakiegoś swojego sprawdzonego brokera?

Jedyne zagrożenie to koniec promocji i opłaty za transakcje ( ale gdzie ich nie ma ? )
P.s. XTB jak wspomniałem jest także brokerem Forex. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego brokera Forex to mam przetestowanego przez rok. Nic się nie działo to raczej wszystko z nim ok. Jka ktoś by był zainteresowany to mogę podać link.

ODPOWIEDZ